Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Son yayınladığımız haber, duyuru ve içeriklerimize göz atın.
Gayrimenkulde Mülk Yönetimi İpuçları ve En İyi Uygulamaları
Gayrimenkul sahibi olmak, istikrarlı bir gelir kaynağı sağlayabilir ancak bu geliri sürekli ve sürdürülebilir kılmak için doğru mülk yönetimi stratejilerine ihtiyaç vardır. Kiracı ilişkilerinden bakım ve onarıma, kira tahsilatından mülk değerlendirmesine kadar, başarılı bir mülk yönetimi bir dizi önemli faktörü içerir.
Gayrimenkul Yatırımında Başarı İçin Temel İpucu: Doğru Bilgi ve Strateji
Gayrimenkul yatırımı, birçok kişi için finansal bağımsızlık ve uzun vadeli gelir sağlamanın güvenilir bir yoludur. Ancak, bu alanda başarılı olabilmek için doğru bilgiye ve stratejiye sahip olmak hayati önem taşır. konuyu inceleyerek, bu alanda başarılı olmak için temel ipuçlarını derledik.
Satılık Evler ve Bir Ev Almanın Faydaları: AS LİON Gayrimenkul İle Hayalinizdeki Evi Edinin
Finansal güvence, yatırım fırsatları, özgürlük ve topluluk bağları... Bir ev sahibi olmanın pek çok faydasını keşfedin. AS LİON Gayrimenkul ile hayalinizdeki evi bulun ve geleceğinizi şekillendirin. Detayları blog yazımızda öğrenin.
Ev alıp satanlar için yeni dönem resmen başlıyor. 1 Temmuz 2023 tarihinden itibaren noterden tapu işlemi, satışı ve devri yapılabilecek.
Taşınmaz alım satım işlemleri, 1 Temmuz 2023 itibariyle tapu sicil müdürlüklerinin yanı sıra ek bir noter ücreti ödenerek noterlerce de yapılabilecek
Yabancı Yatırımcılar İçin Altın Fırsat: Türkiye'de Gayrimenkul Yatırımı Yapmanın 7 Nedeni
Yabancı yatırımcılara Türkiye'de yatırım yapmanın cazip gelmesinin birçok nedeni vardır. Bunlar arasında güçlü bir ekonomi, stratejik konum, istikrarlı politika, uygun fiyatlı konut piyasası, yüksek kiralamaya sahip turistik alanlar ve gelişen gayrimenkul piyasası yer almaktadır.
Emlak Piyasasında Öne Çıkan 6 Trend
Bu blog yazısında, emlak piyasasındaki son yıllarda öne çıkan 6 trendi ele alacağız. Dijitalleşme, yeşil binalar, küçük evler, yatırım, işbirliği ve konut stokunun azalması gibi trendleri inceleyerek, emlak piyasasında nelerin değiştiğini ve müşterilerin neye ilgi gösterdiğini gözlemleyeceğiz.
Yeni Ev Sahibi Kiracıyı Evden Çıkarabilir mi?
Yeni ev sahibinin kiracıyı evden çıkarma hakkı, Türk Borçlar Kanunu ile düzenlenmektedir ve belirli şartların yerine getirilmesi halinde geçerlilik kazanır. Dolayısıyla taraflardan herhangi birinin kendi iradesi doğrultusunda lehine karar alabilmesi mümkün değildir. Bu yazımız aracılığıyla “Ev sahibi kiracıyı hangi durumlarda çıkarabilir?” sorusunun cevabından başlayarak malik ve kiracı hakları ile ilgili detaylı bilgi edinme olanağı bulabilirsiniz.
Ev Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?
İlk kez ev kiralayacaksanız ya da daha önceki ev kiralama süreçlerinizde yaşadığınız sorunları yeniden yaşamak istemiyorsanız sizin için hazırladığımız ev kiralama rehberine mutlaka göz atın!
Bursa'da Kasım ayında konut satışları yüzde 70 arttı
Bursa'daki konut piyasası, geçtiğimiz ayı hareketli geçirdi. İşte tüm istatistikler…
Detaylı Bilgi İçin Hemen Bizi Arayın

Gayrimenkulünüzü Satalım Kiralayalım

Tıkla Ara 05558788388